İçeriğe geç
Anasayfa » Blog » 100 TL İlk Yatırıma 1000 Freespin Hediye

100 TL İlk Yatırıma 1000 Freespin Hediye

100 tl yatırımınıza 1000 freespin

Onwin yine harika bir promosyon sunmakta. 100 TL ilk yatırıma 1000 freespin hediye. Normal şartlarda hoşgeldin bonusu sunmaktadır. Üyeler, ilk para yatırma işleminde %100 bonus alabilmektedir. Lakin bu bonus küçük kasa yapan, yani düşük yatırım yapan oyunculara bir avantaj sağlamamaktadır. Artık bu oyuncular ilk yatırımını 100 TL olarak yaparak belirli slot oyunlarında geçerli 1000 bedava döndürme kazanabilmektedir.

1 TL bet üzerinden verilen bedava döndürme sayesinde oyuncular 100 TL yatırımlarında 1000 TL bonus almış gibi düşünülebilmektedir. Sunulan bu kampanya 29 Mart tarihinde başladı ve 1 Mayıs’ta sona erecektir. Lakin ilgi duyulması durumunda sürenin uzatılacağı belirtilmektedir.

100 TL İlk Yatırıma 1000 Freespin Hediye Kural ve Şartları


Promosyondan yararlanma isteyen oyuncular ilk yatırımını Kredi Kartı, Havale, Paytopay yatırım yöntemleri haricinde, diğer yöntemler üzerinden yapması gerekmektedir. Detaylar şu şekildedir:

1. Onwin.com’a kayıt olmuş ancak daha önce herhangi bir yatırım işleminiz bulunmayan üyeler bu promosyondan yararlanabilmektedir.

2. Bu üyeler ilk yatırımını tam 100TL olacak yaptıktan sonra oyunlara katılım sağlamadan ya da herhangi bir işlem yapmadan, canlı destek hattına bağlanarak bonuslarını talep etmesi gerekmektedir.

4. Aynı IP’den açılmış hesaplar, çoklu üyelikler ve aynı aile bireylerine ait hesaplar, kampanya kurallarına uymayan durumlar olarak değerlendirilmektedir. Dolayısıyla bonus eklemesi yapılmaz ya da kazanç iptal edilecektir.

5. Bedava dönüşler geçerli olduğu oyunlar: Gold Train, 7 Monkeys, 7 Piggies, Master Joker, 888 Dragons, Fire 88, Super 7s, Ultra Burn, Ultra Hold and Spin, Super Joker, Aztec Gems, joker’s jewels.


6. Bedava dönüşlerden elde edilen kazancın çekilebilmesi için anapara + freespin den elde edilen kazancın 20 katı kadar slot oyunlarında çevrilmesi gerekmektedir.


7. Bu kampanyadan maksimum çekim yapılabilecek tutar yatırım miktarının 50 katı kadarıdır. Yani 100 TL yatırım yapıldığından dolayı oyuncular en fazla 5000 TL kazanç sağlayabilmektedir.

8. Bu bonustan yararlanan üyeler kayıp bonusu alamamaktadır

9. Bedava dönüşler eklendiği andan itibaren 72 saat geçerli olduğunu unutmayınız. Bu sürenin sonuna kadar kullanılmayan bedava dönüşler otomatik olarak iptal edilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir