İçeriğe geç
Anasayfa » Blog » Onwin Kayıp Bonusu Çekim Limiti

Onwin Kayıp Bonusu Çekim Limiti

Onwin kayıp bonusu çekim limiti, kayıp bonusu ne kadar ve nasıl alınır? Kazanç sağlamayan üyelere özel bonus ile ikinci bir şansınız bulunmaktadır. Yatırımlardan verilen iade ile üyeler zarar etmekten kurtulabilmektedir. Her bonusun olduğu gibi kayıp bonusunundan belirli şartları bulunmaktadır.

Onwin Kayıp Bonusu Çekim Limiti

Onwin Kayıp Bonusu Çekim Limiti Ne Kadar?

Yatırımlardan alınan iadeler ile sınırsız bir şekilde yapılamamaktadır. Kayıp bonusu ile çekilebilecek miktar alınan bonusun 20 katı ve 100.000 TL olarak belirtilmiştir. Üyeler belirtilen miktardan fazla çekim yapamamaktadır.

Örnek olarak anlatmak gerekirse 1000 TL kayıp bonusu aldınız. Aldığınız kayıp bonusu ile en fazla 20 katı kazanç sağlayabilirsiniz. Yani 1.000 x 20 = 20.000 TL kazanç sağlanabilmektedir.

Bu kural doğrultusunda üyeler belirtilen miktarın üstündeki kazançlarını çekememektedir. Üyeler maalesef bu kuralları okumadıklarından dolayı sorun yaşamaktadır. İadeleriniz ile kazanç sağladıktan sonra yatırım yaptığınız tutarın üstüne çıktığınız zaman veya belirtilen çekim tutarına ulaştığınız zaman kazancınızı çekmeniz gerekmektedir. Eğer devam etmek istiyorsanız kazancınızı çektikten sonra tekrar yatırım yapın. Çünkü tekrar yatırım yaptıktan sonra herhangi bir kazanç sınırı bulunmamaktadır.

Onwin Kayıp Bonusu Ne Kadar?

Onwin tarafından verilen iade miktarı yatırımınıza göre değişmektedir. Üyelere yatırımlarının belirli bir yüzdesini iade olarak alabilmektedir. Bonus Alınmamış Toplam Yatırımlar – Toplam Çekim = Net Kayıp hesaplamakta ve buna göre bonus verilmektedir. Yatırıma göre verilen bonus miktarı şu şekildedir:

100 TL – 9.999 TL arasındaki kaybınız için : %20 Nakit Kayıp Bonusu

10.000 TL – 49.999 TL arasındaki kaybınız için : %25 Nakit Kayıp Bonusu

50.000 TL ve üzerindeki kaybınız için : %30 Nakit Kayıp Bonusu alınmaktadır.

Kayıp Bonusu Nasıl Alınır?

Bonus otomatik olarak alınmaktadır. Canlı destek ekibi üzerinden bonus talebi yapılamamaktadır. Bonus sayfanın üst kısmında yer alan “kayıp bonusu al” butonu üzerinden talep edilmektedir. Talep edildikten sonra otomatik olarak iadeler oyuncuların hesabına tanımlanmaktadır. Mobil kullanıcılar ise sağ kısımda yer alan 3 çizgiye tıklayarak en alt kısımından butona ulaşabilmektedir.

Sonuç

Onwin kayıp bonusu ile 20 katı çekim yapılabilmektedir. Verilen bonus miktarı yatırımlara göre farklılık göstermektedir. Üyeler en az %20 en fazla ise %30 kayıp bonusu alabilmektedir. Bu bonus canlı destek üzerinden değil “Kayıp bonusu al” butonu üzerinden alınabilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir