İçeriğe geç
Anasayfa » Blog » Onwin Kayıp Bonusu Nasıl Alınır?

Onwin Kayıp Bonusu Nasıl Alınır?

Onwin üyelerine %30’a varan kayıp bonusu sunmaktadır. Üyeler kazanç sağlayamadıkları takdirde idelerini alarak tekrar şanslarını deneyebilmektedir. Kayıp bonusu canlı destek üzerinden eklenmemektedir. Bundan dolayı üyeler onwin kayıp bonusu nasıl alınır? diye sormaktadır.

İade bakiyeler “kayıp bonusu al” butonu üzerinden otomatik olarak eklenmektedir. Canlı destek üzerinden hiç bir bonusun eklenmemesi yapılmamaktadır. Bonus eklenmeleri otomatik olarak yapılmaktadır.

Onwin Kayıp Bonusu Nasıl Alınır?

Masaüstü kullanıcılar sayfasın üst kısmında yer alan buton üzerinden iadelerini alabilmektedir. Bakiyeleri bittikten sonra (yukardaki resimde) “Kayıp Bonusu Al” butonuna tıklamanız sonrasında iadeleriniz hesabınıza eklenecektir. Mobil kullanıcılar ise sağ kısımda yer alan butona tıkladıktan sonra en alt kısmında “kayıp bonusu al” butonuna tıklamaları yeterlidir.

Oyuncular kayıp bonusu alabilmek için en az 100 TL net kayıp yaşaması gerekmektedir. Hesaplama şekli şu şekilde işlemektedir. Bonus alınmamış toplam yatırımlar – toplam çekim = net kayıp oluşturmaktadır. Ayrıca gün içinde alınabilecek bir limit bulunmamaktadır. Kayıp bonusu limitsiz bir şekilde verilmektedir.

  • 100 TL – 9.999 TL arası kayıplar için %20 nakit kayıp bonusu
  • 10.000 TL – 49.999 TL arasında kayıplar için %25 kayıp bonusu,
  • 50.000 TL ve üzeri kayıplar için %30 kayıp bonusu alınabilmektedir.

Verilen iadelerin herhangi bir çevrim şartı bulunmamaktadır. Üyeler isterlerse 200 TL üzerindeki nakit iadelerini direk çekebilmektedir. Oyunlara katılım sağlayarak çekim yapılması durumunda kayıp bonusu tutarı düşülmektedir. Ayrıca kayıp bonusu ile en fazla 20 katı ve 100.000 TL kazanç sağlanabilmektedir. Son olarak yatırım bonusu alan üyeler kayıp bonusundan yararlanamamaktadır.

Onwin kayıp bonusu nasıl alınır? sizlere aktarmaya çalıştık. Bunun yanında yarıca bonusun genel özelliklerini, kural ve şartlarını da sizlerle paylaştık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir