İçeriğe geç
Anasayfa » Blog » Onwin Müşteri Hizmetleri

Onwin Müşteri Hizmetleri

Onwin üyeleri herhangi bir sorun ile karşılaştıkları zaman anında müşteri hizmetleri ile iletişim kurarak çözebilmektedir. Müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet veren şirket üyelerine farklı yöntemler sunarak iletişim kuramlarına imkan sağlamaktadır. Canlı destek, mail ve aranma talebi yöntemleri üzerinden anında onwin yetkilileri ile iletişim kurabilirsiniz.

Onwin Müşteri Hizmetleri

Onwin Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşabilirim?

3 farklı yöntem üzerinden iletişim kurmanıza olanak sağlamaktadır. İlk olarak web sayfasında yer alan canlı destek butonu üzerinden anında iletişim kurabilirsiniz. En fazla kullanılan yöntem sayesinde site içeresinden anında iletişim kurulabilmektedir. Canlı destek birimi 7/24 hizmet vermektedir. Üyeler istedikleri her an bağlanabilmektedir. Eğer sorununuz destek birimi üzerinden çözülmez ise mail üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Destek mail adresi üzerinden sorunlarınızı üst birimlere iletebilirsiniz. Mail adresinizi kullanıcı adınızı, karşılaştığınız sorunu, tarihini ve var ise ekran görüntülerinizi mail üzerinden yetkili birimlere iletebilirsiniz. Bu birim en geç 7 gün içeresinde dönüş yapmaktadır. Bu yöntem genel olarak sorunların canlı destek üzerinden halledilmediği zamanlar kullanılmaktadır.

Son yöntem olarak aranma talebinde bulunabilirsiniz. Aranma talep et butonuna tıkladıktan sonra Onwin müşteri hizmetleri kayıtlı telefon numaranızda sizlere ulaşmaktadır. Üyeler sesli bir şekilde sorunlarını anlatarak daha hızlı çözümlere ulaşabilmektedir.

Sonuç olarak her ne olursa olsun bir sorun ile karşılaştığınız zaman anında muhattab bulabilirsiniz. Anında iletişim kurarak sorunları bildirebilirsiniz. Onwin güncel giriş adresi üzerinden web sayfamızda her zaman ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir