İçeriğe geç
Anasayfa » Blog » Onwin Papara ile Para Yatırma

Onwin Papara ile Para Yatırma

Onwin para yatırma yöntemleri olarak üyelerine geniş ödeme yöntemleri sunmaktadır. Papara, Payfix, Cepbank, Havale/EFT, Kripto Paralar başta olmak üzere üyeler istediği finansal yöntemi seçerek hesaplarına para yatırabilmektedir. Bu yazımızda sizlere Onwin Papara ile para yatırma yönteminden bahsedeceğiz.

Onwin Papara ile Para Yatırma

Onwin Papara ile Para Yatırma Nasıl Yapılır?

Yatırım metodları arasında “Papara” seçeneğini seçtikten sonra karşınıza çıkan sayfada Papara hesap bilgilerini görebilirsiniz. Sayfayı kapatmadan Papara hesap bilgilerini kopyalayarak Papara hesabınız üzerinden kopyaladığınız hesap numarasına minimum 200 TL olarak transferinizi yapmalısınız. Ardından sitemize tekrar giriş yaparak yatırım yaptığınız hesabın yan tarafında ki Yatırım Formunu doldurmanız gerekmektedir. Bakiyeniz birkaç dakika içerisinde onwin hesabınıza aktarılacaktır.

Süper Hızlı Papara ile Nasıl Yatırım Yapılır?

Yatırım metodları arasında “Süper Hızlı Papara” seçeneğini seçmenizin ardından yatırım yapmak istediğiniz tutarı yazarak işleme devam etmelisiniz. Açılan sayfada Paparayı seçerek “Sonraki” butonuna tıklamalısınız. Daha sonra karşınıza Papara hesap bilgileri çıkacaktır. Sayfayı kapatmadan Papara hesap bilgilerini kopyalayarak Papara hesabınız üzerinden kopyaladığınız hesap numarasına belirttiğiniz tutarda transfer işleminizi yapmanızın ardından sitemiz Onwin’e tekrar giriş yaparak Papara hesap bilgisinin alt tarafında bulunan “Gönder” seçeneğine tıklayarak işleminizi sonlandırmalısınız. Bakiyeniz birkaç dakika içerisinde üyeliğinize aktarılacaktır.

Montra Papara ile Nasıl Yatırım Yapılır?

Montra Papara ile hızlı, basit ve güvenli bir şekilde Para Transferlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz yatırım metodları arasında “Montra Papara” seçeneğini seçmelisiniz. Açılan sayfada isim ve soyisminizi yazmanızın ardından miktar bölümüne yatırım yapmak istediğiniz tutarı minimum 50 TL olarak belirtmelisiniz. Sistem sizleri bir sayfaya yönlendirecektir. Açılan sayfa üzerindeki Papara hesap numarasına Papara hesabınızdan transferinizi yapabilir ya da “QR kodu” Papara hesabınızdan okutarak da yatırım işleminizi basit ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. İşleminizi tamamlamanızın ardından “Yatırımı Gerçekleştirdim” seçeneğine tıklayarak işleminizi sonlandırmalısınız. Bakiyeniz birkaç dakika içerisinde üyeliğinize aktarılacaktır.

Paytopay Onwin Papara İle nasıl Yatırım Yapılır?

Paytopay Papara ile kolay ve güvenli bir şekilde para transferlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz yatırım yöntemleri arasında “Paytopay Papara” seçeneğini seçmelisiniz. Açılan sayfada miktar bölümüne yatırım yapmak istediğiniz tutarı ‘’minimum 50 TL’’ olarak belirterek ‘’hesap bilgisi iste’’ butonuna tıklamalısınız. Sistem otomatik olarak sizleri bir sayfaya yönlendirecektir. Açılan sayfa üzerindeki Papara hesap numarasına Papara hesabınızdan transferinizi yapabilir ya da “QR kodu” Papara hesabınızdan okutarak da yatırım işleminizi hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Yatırım işleminizi tamamlamanızın ardında “Yatırımı Gerçekleştirdim” seçeneğine tıklayarak işleminizi sonlandırmalısınız. Bakiyeniz birkaç dakika içerisinde üyeliğinize aktarılacaktır.

NOT: İşleminizin tamamlanması için işlem süreniz boyunca sayfayı kapatmadan adımları otomatik olarak takip etmeniz gerekmektedir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir