İçeriğe geç
Anasayfa » Blog » Onwin Şikayet

Onwin Şikayet

Onwin şikayet konusunda firmanın yetkililerine anında oluşabilirsiniz. Onwin müşteri memnuniyeti ilkesine önem vermektedir. Bu doğrultuda geniş müşteri hizmetleri ağı oluşturmuştur. Üyeler farklı yöntemler üzerinden yetkili birimlerine kolay bir şekilde ulaşabilmektedir.

Firmanın yetkili birimleri ile iletişim kurulabilecek yöntemler şunlardır:

  • 7/24 Canlı destek üzerinden
  • Destek E-posta adresi ile mail üzerinde
  • Sizi arayalım yöntemi ile telefon üzerinden müşteri hizmeti iletişim kurulmaktadır.

Onwin Şikayet – İletişim

Onwin üyelerimize en güvenli, kullanışlı, eğlenceli, adil ve denetlenen bir ortamda yüksek kalitede masaüstü ve mobil oyun servisleri sağlamaktır. Bu doğrultuda herhangi bir şikayetin olmayacağını temenni etmektedir. Lakin üyelerin herhangi bir şikayeti olması durumunda, aşağıda belirtilen yöntemleri takip ederek iletebilmektedir. İlgili sorunun en kısa sürede çözülmesi ve anlaşmazlığın giderilmesi için gereken bütün çaba Onwin birimleri tarafından yerine getirilmektedir.

  1. Oyunlarla veya oyunlara bağlı olarak yaşanan sorundan kaynaklı bir şikayetin olması durumunda, şikayet öncelikle 7/24 hizmet veren Canlı Destek birimine veya [email protected] e-posta adresi üzerinden Müşteri Hizmetleri birimine iletilmelidir.
  2. Üyeler şikayetlerini sosyal medya aracılığı ile yapamazlar. Şikayetiniz ile ilgili tüm ayrıntıların tam bir özetini sunmak üyelerin sorumluluğundadır; kesin tarih, saat ve saat dilimi; olabilecek herhangi bir ekran görüntüsü veya video; alınan tanıtım malzemesinin bir kopyası vb.
  3. Öngörülen süreçte Müşteri Hizmetleri üyenin şikayetine vermiş olduğu karardan memnun kalmaması durumunda, şikayetlerini yazılı olarak [email protected] adresine iletebilmektedir.
  4. Herhangi bir işlem ile ilgili talepler, işlemin gerçekleştirildiği/gerçekleşmesi gerektiği, ödemenin yapıldığı/yapılması gerektiği ve/veya anlaşmanın sağlandığı/sağlanması gerektiği tarihten itibaren altı (6) ay içerisinde müşteri hizmetleri iletilmelidir. 6 ay sonrasında iletilmesi durumunda dikkate alınmamaktadır.
  5. Şikayetlerin ilgili birimlere ulaşmasından sonra 24 saat içinde şikayetin alındığını belirten bir bildirim gönderilmektedir. Nihai cevap şikayetin alınmasından sonraki sekiz hafta içinde e-posta ile üyeye bildirilmektedir. Ancak şikayet sürecine zamanında başlamadıysanız cevap verilmez.
  6. Yukarıda anlatılan prosedür sonucu size gönderilen nihai yanıttan memnun kalmayan üyeler [email protected] adresi üzerinden Curaçao eGaming komisyonu yetkili makamlarına şikayetinizi iletebilmektedir.

Kurallar dahilinde işlemlerini yapan oyunculara sorun ile karşılaşmamaktadır. Kusursuz bir hizmete ulaşabilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir