İçeriğe geç
Anasayfa » Blog » Onwin’de EGT Var Mı?

Onwin’de EGT Var Mı?

Slot sağlayıcıları arasında Amusnet(EGT) en fazla tercih edilen sağlayıcıların başında gelmektedir. Biriken jacpot ödülleri, klasik slot yapısından dolayı oyunlar tarafından tercih edilmektedir. Lakin her slot hizmet veren site de bulunmamaktadır. Bunun en önemli nedeni biriken jacpot ödüllerinin bulunmasıdır. Peki onwin’de egt var mı?

Onwin'de EGT

Onwin’de EGT – Amusnet Slotları

Onwin slot bölümünde 20’den fazla oyun sağlayıcısına ait slot oyunları bulunmaktadır. Bu sağlayıcıların başında ise EGT sağlayıcı gelmektedir. Oyuncular EGT, Pragmatic, Relax, Hacksaw gibi sağlayıcılara ait oyunlar daha fazla tercih ettiğinden dolayı bu sağlayıcılara ait oyunların aynı sitede olmasını istemektedir. Bu nokta da onwin’de tüm slotlara ulaşabilirsiniz.

Klasik slot yapısı, farm oyunları olması, tek ekranda ciddi ödemeler yapması ve biriken Jacpot ödüllerinden dolayı slotların vazgeçilmezi olmuştur. Özellikle milyon liralara ulaşabilen Jacpottundan dolayı bir çok insan şansını denemektedir. Oynanan bet miktarı önemli değildir. 1 TL bet üzerinden oynayan bir oyuncu bile ödülün sahibi olabilmektedir.

Onwin dünyasında Amusnet oyunları oynayacak oyuncuların dikkat etmesi gereken bir durum bulunmaktadır. Normal şartlarda, bonus alınmayan yatırımlarda herhangi bir kazanç sınırı bulunmamaktadır. Lakin yatırımlardan bonus alınması durumunda kazanç sınırı bulunmaktadır. Bundan dolayı bu sağlayıcıda şansını deneyecek oyuncuların yatırım bonusu almaması gerekmektedir. Çünkü tek bir ekranda ciddi bir ödeme alabilir veya maça jacpot düşürebilirsiniz. Yatırım bonusu aldığınız takdirde belirtilen tutardan fazla çekim yapamazsınız.

Onwin, Jacpot düşüren üyelerine 500.000 TL ödül vermektedir. Yatırım bonusu almayan üyeler maça jacpotu düşürmeleri durumunda jacpot ödülüne ek olarak 500.000 TL ödül kazanabilmektedir. Ödülü kazanan üye 3 gün içinde ekran görüntüsünü alarak, tarih, saat bilgileri ile mail olarak göndermesi gerekmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir