İçeriğe geç
Anasayfa » Blog » Sweet Bonanza Oyna

Sweet Bonanza Oyna

Slot oyunları arasından en fazla oynanan oyun Sweet Bonanza’dır. Özellikle Türkiye’deki oyuncular Bonanza ve Gates of Olmypus oyunlarını tercih etmektedir. Pragmatic Play tarafından hazırlanan slot oyunu 21.100x ödeme potansiyeline sahiptir. Güvenilir slot siteleri tercih ederek sizlerde şansınızı deneyebilirsiniz. Onwin ile sweet bonanza oyna ve kazançlarını anında hesabına aktar.

Sweet Bonanza Oyna

Onwin ile Sweet Bonanza Oyna

Meyveler, şeker ve çarpanlardan oluşan slot oyunu Candy Place temasına sahiptir. Şeker oyunu olarak da adlandırılmaktadır. Oyunun bonus sembolü şeker simgesinden oluştuğundan dolayı bu ismi almıştır. Base game modun da yani farm aşamasında çarpan özelliği bulunmamaktadır. Oyuncular base game 4 şeker kalamaya çalışmaktadır. 4 şeker sembolü ile bonus özelliği tetiklenmektedir. Ayrıca oyuncular istemeleri durumunda direk bonus özelliğini satın alabilirler. Bet miktarının 100x ön ödemesi yapılarak bonus özelliği direk satın alınmaktadır.

Sweet Bonanza bonus özelliği 10 freespinden oluşmaktadır ve 100x’e kadar çarpanlar aktif edilmektedir. Ayrıca bonus aşamasında 3 şeker gelmesi halinde artı 5 freespin daha kazanılmaktadır. Oyunun asıl amacı meyve comboları ile yüksek takla kazançla beraber yüksek çarpanlar yakalamaktır. 21.100x’e kadar ödeme potansiyeli bulunmaktadır.

Sweet bonanza oynayacağınız siteyi doğru seçmeniz gerekmektedir. Tercih edeceğiniz siteden kazançlarınızı sorun yaşamadan çekebilmeniz en önemli unsuru oluşturmaktadır. Çünkü bonanza oynayabileceğiniz yüzlerce farklı site bulunmasına rağmen bazı sitelerde oyuncular kazançlarını çekerken sorun yaşayabilmektedir.

Bu noktada sizlere en güvenilir slot sitelerinden birisi olan Onwin’den bahsedeceğiz. Kazançlarınızı sorun yaşamadan çekebileceğiniz, geniş bir slot hizmeti alabileceğiniz sektörün en köklü şirketi ile tanışın. Hemen hesabınızı oluşturun ve deneme bonusu alarak bedava bir şekilde bonanza oynayarak kazanç sağlayın.

Sonuç olarak Onwin ile güvenilir bir şekilde Sweet Bonanza Oyna.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir