İçeriğe geç
Anasayfa » Blog » Onwin’den Çevrimsiz %200 Bonus

Onwin’den Çevrimsiz %200 Bonus

Onwin’den çevrimsiz %200 bonus. Harika promosyon sayesinde kazanmanın tanıdı çıkartın. Onwin harika bonuslarına devam ediyor. Wazdan slot oyunlarından geçerli olmak üzere belirtilen yatırımları yapan oyuncular %200 bonus alabilmektedir. 3 kez yararlanılabilecek bu bonusu çevrim şartı da bulunmamaktadır.

Onwin'den Çevrimsiz %200 Bonus

Belirtilen tutarda yatırım yapın ve Wazdan oyunlarından kazançların tadını çıkartın. Bu bonus tüm yatırım yöntemlerine geçerli olun. 30 Nisan tarihinden sona erecektir.

Onwin üyeleri Wazdan oyunlarında geçerli olmaz üzere yatırım yapılması gereken tutarlar ve diğer kurallar şu şekildedir:

  • 250 TL yatırıma 500 TL bonus alınabilmektedir. Oyuncular 750 TL ile Wazdan oyunları oynayarak bakiyelerini 7.500 TL yapmaları durumunda çekim yapabilmektedir.
  • 500 TL yatırım yapılması durumunda 1000 TL bonus alınabilmektedir. Oyuncular 1500 TL ile Wazdan oyunları oynayarak bakiyelerini 7500 TL yapmaları durumunda çekim yapabilmektedir.
  • 1500 TL yatırımda da 3000 TL bonus alınabilmektedir. Oyuncular 4500 TL ile Wazdan oyunlarından 45000 TL yapmaları durumunda çekim yapabilmektedir.

Bu bonustan yararlanan oyuncular Wazdan oyunları dışında bir sağlayıcıya ait oyunlara katılım sağlayamazlar. Katılmaları durumunda bakiyeleri düzenlenecektir. Kayıp bonusu da alınamamaktadır. Çevrim şartsız olarak verilen bonus ile belirtilen kazanca ulaşan oyuncular anında çekim yapabilmektedir.

Onwin’den Çevrimsiz %200 bonus etkinliği ay sonu sona erecektir. Oyuncular her gün bu bonustan sadece 3 kez yararlanabilmektedir. Sizlerde hemen hesabınızı oluşturarak en kazançlı bonuslara anında ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir